Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı “UBAK İzin Belgeleri Kullanımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenleri” Sektörle Paylaşıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI “UBAK İZİN BELGELERİ KULLANIMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLERİ” SEKTÖRLE PAYLAŞIYOR
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI “UBAK İZİN BELGELERİ KULLANIMLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLERİ” SEKTÖRLE PAYLAŞIYOR
A+A-

2023 yılının ilk webinarını lojistik sektörünün ulusal otoritesi Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yetkilileriyle gerçekleştireceğiz.

2023 yılı UBAK izin belgeleri için değerlendirme süreci son bulmasıyla, firmalara izin belgeleri dağıtımı da büyük oranda tamamlandı. 2023 yılında uluslararası taşımacılıkta UBAK izin belgesi kullanacak taşımacılarımızın ilk elden bilgilendirilmesi amacıyla “UBAK Belgeleri” ile ilgili aklınıza takılan her türlü sorunun doğru cevabı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü yetkililerince bu webinarda sektörle paylaşılacaktır.

Uluslararası taşımacılıkta 2022 yılının değerlendirmesi, UBAK belgelerinin değerlendirme kriterleri ve süreci, UBAK İzin Belgelerinin doğru ve verimli kullanımı, yurt dışında belge kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallar, belge kullanımına ilişkin e-Devlet bildirimleri ve sormak istediğiniz diğer soruların cevabını bu webinarda bulabilirsiniz.

Webinara, operasyon sürecini yöneten, sürecin içinde olan ve operasyonel konulara merakı olan herkesin katılmasında çok ama çok büyük fayda vardır.

4 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 14:00'te zoom ortamında online olarak gerçekleştirilecek webinara katılım ücretsizdir

Kayıt için lütfen tıklayınız.

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_88c5KnEpQsupDYuvXo5JOA