Türkiye-Bulgaristan İş Forumu, 8 Mart 2024 - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /TÜRKİYE-BULGARİSTAN İŞ FORUMU, 8 MART 2024
TÜRKİYE-BULGARİSTAN İŞ FORUMU, 8 MART 2024
A+A-
Türkiye-Bulgaristan İş Forumu, 8 Mart 2024

DEİK tarafından Derneğimize iletilen bilgilendirmeye istinaden;

Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD) tarafından iletilen yazıda BULTİŞAD ve Bulgaristan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Teşviki İdaresi (IANMSP) ile birlikte, T.C. Sofya Büyükelçiliği ve Ticaret Müşavirliklerinin desteğiyle Bulgar-Türk İş Forumu’nun üçüncüsü 8 Mart 2024 Cuma günü Burgaz şehrindeki Uluslararası Kongre Merkezi "Chernomorie" salonunda gerçekleştirilecektir.

Söz konusu etkinliğin Dünya Kadınlar Günü’nde tertip edilecek olmasından dolayı başta kadın girişimciler olmak üzere bilgi ve iletişim teknolojileri, bulut ve mobil teknolojiler, oyun teknolojileri, fintech, siber güvenlik, dijital sağlık ve teknolojiler gibi ileri teknoloji sektörler ile makine, elektrikli aletler, otomotiv yedek parçaları, kimyasallar, tekstil ve hazır giyim, inşaat ve inşaat malzemeleri, teknik müşavirlik gibi sektörler özelinde firmaların davet edilmesi konusunda Bulgaristan KOBİ Destek Ajansı tarafından destek talebinde bulunulduğu ifade edilmektedir.

Bahsi geçen İş Forumuna katılım sağlamak isteyen üyelerimiz, 1 Mart 2024 tarihine kadar kayıt formunu doldurmaları rica olunur.

Kayıt Formu:

https://docs.google.com/forms/d/1euLMtSAAYwEDyYNhejH1ZLw MbkXJatyBT4g-gf2HyeU/viewform?edit_requested=true