Takograf Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /TAKOGRAF ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
TAKOGRAF ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
A+A-
Takograf Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor

Bilindiği üzere, Derneğimiz tarafından AETR Konvansiyonundan doğan sürüş ve dinlenme süreleri ile takograf kurallarına ilişkin ortak sorunların tespiti ve çözümlenmesi amacıyla takograf çalışma grubu oluşturulmuştur.

Derneğimizin, “Takograf Çalışma Grubunun” yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda; anılan grupta yer almak isteyen firmaların aşağıda yer alan katılım forumunu doldurması yeterli olacaktır.

Takograf Çalışma Grubunun temel amacı; AETR Konvansiyonu ile ilgili güncel gelişmeler, takograf ile ilgili süreçlerin iyileştirilmesi, analog takograftan dijital takografa geçiş süreçleri, akıllı (smart) takograf ile alakalı güncel durumlar, üyelerimizin takograf ile alakalı karşı karşıya kaldığı sorunlar, konuyla ilgili yaşanan sorunlara destek olabilmek ve çözüm yolları üretebilmektir.

Sektörümüzden gelecek katılım talepleri doğrultusunda çalışma grubu yapısı ve işleyişi planlanacak olup Takograf Çalışma Grubuna katılmak ve katkı sunmak isteyen Üyelerimizin aşağıdaki linkten kayıt olmalarını rica ederiz.

Kayıt için lütfen tıklayınız.