Ro-Ro Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /RO-RO ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
RO-RO ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
A+A-
Ro-Ro Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor

Bilindiği üzere, Derneğimizin Ro-Ro ile yapılan taşımalarda söz konusu ülkelerde yaşanan ortak sorunların tespiti ve çözümlenmesi amacıyla Ro-Ro çalışma grubu oluşturulmuştur.

Derneğimizin, “Ro-Ro Çalışma Grubunun” yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda; anılan grupta yer almak isteyen firmaların, hangi ülkeye taşıma yaptığını da belirterek aşağıda yer alan katılım forumunu doldurması yeterli olacaktır.

Ro-Ro Çalışma Grubunun temel amacı; Ro-Ro ile taşımacılık yapan firmalarımızın ülke bazında karşılaştığı sorunların tespiti ve çözüm yollarının değerlendirilmesi, geçiş belgesi sorunlarının aşılması hususunda mücadele verilmesi, ilgili ülkede bulunan ilgili kişi ve kurumlarla görüşme/ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, ülkemiz firmalarına yönelik haksız ceza ve haksız rekabet doğuran ayrımcı uygulamaların kaldırılması amacıyla ortak çalışmalar yapılması ve rekabet öncesi işbirliğinin sağlanmasıdır.

Sektörümüzden gelecek katılım talepleri doğrultusunda çalışma grubu yapısı ve işleyişi planlanacak olup Ro-Ro Çalışma Grubuna katılmak ve katkı sunmak isteyen Üyelerimizin aşağıdaki linkten kayıt olmalarını rica ederiz.


Kayıt için lütfen tıklayınız.