Orta Doğu Ülkeleri Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /ORTA DOĞU ÜLKELERİ ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
ORTA DOĞU ÜLKELERİ ÇALIŞMA GRUBU YENİDEN YAPILANDIRILIYOR
A+A-
Orta Doğu Ülkeleri Çalışma Grubu Yeniden Yapılandırılıyor

Bilindiği üzere, Derneğimizin aynı ülkeye taşıma yapan taşımacılar arasından söz konusu ülkelerde yaşanan ortak sorunların tespiti ve çözümlenmesi amacıyla güzergah çalışma grupları oluşturulmuştur.


Derneğimizin, “Orta Doğu Ülkeleri Çalışma Grubunun” yeniden yapılandırılması kararı doğrultusunda; anılan grupta yer almak isteyen firmaların, hangi ülkeye taşıma yaptığını da belirterek aşağıda yer alan katılım forumunu doldurması yeterli olacaktır.


Orta Doğu Ülkeleri Çalışma Grubunun temel amacı; Orta Doğu ülkelerine taşımacılık yapan firmalarımızın ülke bazında karşılaştığı sorunların tespiti ve çözüm yollarının değerlendirilmesi, yeni güzergahların açılması, güvenlik ve önlemlerin alınmasının sağlanması, sınır kapısı, liman v.b. ziyaretlerinin yanı sıra ilgili ülkede bulunan üst düzey kişi ve kurumlarla görüşme/ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, ülkemiz araçlarına yönelik haksız rekabet doğuran ayrımcı uygulamaların kaldırılması, üyelerimizin görüş ve öneriyle de şekillendirilecek faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve işbirliklerinin sağlanmasıdır.


Sektörümüzden gelecek katılım talepleri doğrultusunda çalışma grubu yapısı ve işleyişi planlanacak olup Orta Doğu Ülkeleri Çalışma Grubuna katılmak ve katkı sunmak isteyen Üyelerimizin aşağıdaki linkten kayıt olmalarını rica ederiz.


Kayıt için lütfen tıklayınız.