Lojistik Sektörü Özelinde Mali ve Vergisel Eğitimler Başlıyor - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /LOJİSTİK SEKTÖRÜ ÖZELİNDE MALİ VE VERGİSEL EĞİTİMLER BAŞLIYOR
LOJİSTİK SEKTÖRÜ ÖZELİNDE MALİ VE VERGİSEL EĞİTİMLER BAŞLIYOR
A+A-

Lojistik işletmelerin kendilerinden beklenen faydaları sağlayabilmesi için etkin bir finansal sistem kurmaları gerekmektedir. Özellikle lojistik faaliyetlerin maliyetlerinin daha doğru hesaplanması bu maliyetlerin kontrol edilmesini sağlar ve önemli bir tasarruf yaratarak işletmelere rekabet avantajı sunar.

Lojistik işletmelerde etkin bir muhasebe sistemi ancak lojistik alanında iyi bir muhasebe eğitimi almış ve sektörde tecrübesi olan personel istihdamı ile kurulabilir ve işleyebilir. Bunun gerçekleştirilebilmesi için lojistik sektörünün beklenti ve taleplerine uygun olarak hazırlanmış finansal eğitimler gereklidir. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış kaliteli bir finansal eğitimi ile bu ihtiyaçlar giderilebilmektedir.

Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda Derneğimizin katkılarıyla YMM Muhammet BAYRAM (Vergi Araştırmaları Vakfı) ve YMM Dr. Emre AKIN (Vergi Araştırmaları Vakfı) tarafından lojistik sektörü özelinde mali ve vergisel eğitimler gerçekleştirilecektir.

Tüm üyelerimize ve sektöre açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek webinarlardan ilki 27 Ekim 2022 Perşembe günü saat 16:00’da, Taşımacılıkta KDV İade Uygulamaları Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri konusunda gerçekleşecektir.

Tüm Eğitimler, YMM Muhammet BAYRAM (Vergi Araştırmaları Vakfı) ve YMM Dr. Emre AKIN (Vergi Araştırmaları Vakfı) tarafından verilecek olup, katılım ücretsizdir.

Kayıt işlemini aşağıdaki link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_ceVL5lzJSCSsRUJG5yLKFQ