Litvanya-Türkiye İş Forumu 30-31 Ocak Tarihlerinde Litvanya'da Düzenlenecektir - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /LİTVANYA-TÜRKİYE İŞ FORUMU 30-31 OCAK TARİHLERİNDE LİTVANYA'DA DÜZENLENECEKTİR
LİTVANYA-TÜRKİYE İŞ FORUMU 30-31 OCAK TARİHLERİNDE LİTVANYA'DA DÜZENLENECEKTİR
A+A-
Litvanya-Türkiye İş Forumu 30-31 Ocak Tarihlerinde Litvanya'da Düzenlenecektir

T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın 31 Ocak 2020 tarihinde Litvanya’ya gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında Litvanya-Türkiye İş Forumu gerçekleştirilecektir. 30 Ocak 2020 Perşembe günü İstanbul’dan çıkışlı program kapsamında 31 Ocak 2020 Cuma günü Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan, Litvanya Enerji Bakanı ve vekaleten Ekonomi ve İnovasyon Bakanlığını yürüten Sayın Zygimantas Vaiciunas'ın onurlandırmalarıyla gerçekleştirilecek Litvanya – Türkiye İş Forumu'na önde gelen iş dünyası kuruluşları ve temsilcileri katılım sağlayacaktır.

Anılan ülkeye seyahat edenlerin geçerli Schengen vizelerinin geçerlilik süresi devam eden pasaportta olması gerekmektedir. Toplantıya katılım ücreti ve ziyaret programına ilişkin detaylar kesinleşmesini takiben iletilecektir. Katılımcıların konaklama ve uçuş düzenlemelerinin kendileri tarafından gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Türkiye ve Litvanya arasındaki ikili ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve yeni fırsatlar yaratılması açısından önem arz eden İş Forumlarına katılmak isteyen üyelerimizin 27 Ocak 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar aşağıda yer alan katılım formunu doldurarak başvurmaları önemle rica olunur.

Katılım formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1130/14174

Ziyaret taslak programı için tıklayınız

Detaylı bilgi için irtibat kişisi:
Sn. Aycan Damalı, İş Konseyi Koordinatörü (adamali@deik.org.tr; 0212 339 50 74)