Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri 22 Ekim Tarihinde Düzenlenecek - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /GO GLOBAL GO VİRTUAL: HIRVATİSTAN-TÜRKİYE SANAL İŞ FORUMU VE İKİLİ FİRMA GÖRÜŞMELERİ 22 EKİM TARİHİNDE DÜZENLENECEK
GO GLOBAL GO VİRTUAL: HIRVATİSTAN-TÜRKİYE SANAL İŞ FORUMU VE İKİLİ FİRMA GÖRÜŞMELERİ 22 EKİM TARİHİNDE DÜZENLENECEK
A+A-
Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri 22 Ekim Tarihinde Düzenlenecek

DEİK tarafından Derneğimize iletilen bilgilendirmeye istinaden;

DEİK/Türkiye-Hırvatistan İş Konseyi’nin, muhatap kuruluşu Hırvatistan Ekonomi Odası’nın ve Avrupa İşletmeler Ağı’nın organizasyonunda, ASO (Ankara Sanayi Odası), ATS (Antalya Sanayi ve Ticaret Odası)’nın ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)’nın iş birliğinde, 22 Ekim 2021 tarihinde, Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri’nin düzenlenmesi planlanmaktadır.

Hırvatistan, son yıllarda özellikle altyapı, turizm, enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızın ilgisini artırdığı bir pazar olup, çevre pazarlara kolay erişiminden dolayı ticaret ve yatırımlar bakımından önemli bir potansiyele sahiptir.

Go Global Go Virtual platformu, ikili firma görüşmeleri için faydalanılan bir platform olup Hırvat firmalar ile temasa geçmek isteyen firmalar söz konusu platforma ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırarak, firma profillerini, faaliyet alanlarını girerek, Hırvat muhatap firmalara ulaşıp, ikili firma görüşmeleri yapabilirler. İkili firma görüşmeler 29 Ekim 2021 tarihinde sonlanacaktır. Platform, sektör ayrımı olmaksızın, tüm Türk ve Hırvat firmalara açık olacaktır. Toplantı dili İngilizce’dir.

Etkinlik günü olan 22 Ekim 2021 tarihinde ise, Hırvatistan pazarına dair fırsatların, iki ülke arasındaki ticaret ve yatırım potansiyelinin değerlendirildiği sunumlar, belgeler ile kurum temsilcilerinin hitaplarının videoları, söz konusu platforma yüklenecektir.

Başvuru için lütfen tıklayınız.

Kayıt sayfasına dair sorular için onlineb2b@hgk.hr adresi ile iletişime geçilebilmektedir.

Üyelerimize önemle duyurulur.