Fransa’da 7 Mart Tarihinde Düzenlenecek Eylem Hakkında - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /FRANSA’DA 7 MART TARİHİNDE DÜZENLENECEK EYLEM HAKKINDA
FRANSA’DA 7 MART TARİHİNDE DÜZENLENECEK EYLEM HAKKINDA
A+A-
Fransa’da 7 Mart Tarihinde Düzenlenecek Eylem Hakkında

IRU’da yayımlanan duyuruya istinaden,

Fransız sendikaları, 6 Mart 19.00 itibarıyla 7 Mart tarihini de kapsayan bir eylem çağrısında bulunmuştur. Söz konusu eylemin süresinin uzayacağının da beklendiği bildirilmiştir.

- Karayolu Taşımacılığı:

Söz konusu eylem neticesinde, bazı depo ve lojistik merkezleri bloke edilmiş olup devam eden süreçte karayolu trafiğinin de eylemlerden etkilenebileceği bildirilmiştir.

Yoldaki aksamalar hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

- Limanlar:

Genel İşçi Konfederasyonu tarafından, 7 ve 8 Mart tarihlerinde 48 saatlik eylem çağrısı yapılmış olup eylemin uzayacağının beklendiği bildirilmiştir. Limanlardaki operasyonların, kısmen veya tamamen kesintiye uğrayabileceği konusunda uyarıda bulunulmuştur.

AFTRI, operasyonların durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için yola çıkmadan önce operatörlerinizle iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir.

- Rafineriler:

Düzenlenen eylem sebebiyle; üretim, dağıtım ve akaryakıt ithalat sürecinin aksayabileceği konusunda bilgilendirmelerde bulunulmuştur.

Trenle ulaşım da dahil olmak üzere başka sektörlerin de etkilenmesinin beklendiği eylem süresince Fransa’nın farklı yerlerinde protestolar olacağı beklenmektedir.

Üyelerimize önemle duyurulur.