Firma Bilgilerinizi Güncellemeyi Unutmayın! - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /FİRMA BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN!
FİRMA BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEYİ UNUTMAYIN!
A+A-

Türkiye Uluslararası Eşya Taşımacılığı ve Lojistik Sektörünün mensubu siz değerli üyelerimizin paydaşlarına tanıtımı açısından çok önemli bir kaynak olan ve Derneğimiz tarafından hazırlanan Sektör Raporu’nun 2021- 2023 yıllarını kapsayan sayısının hazırlıkları başlamıştır.

Yıllardır üyelerimiz dışında bir çok farklı sektör ve kurum tarafından da talep edilmekte olan Sektör Raporu hazırlanmasından hemen sonra;Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı Yurt Dışı Temsilcilikleri, Büyükelçilikler, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Hizmet İhracatçılar Birliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Sanayi Birlikleri ve tüm UND üyelerine ulaştırılmaktadır.

Sektör Raporu’nda güncel verilerle yer almak için, üyelerimizin https://form.jotform.com/221783451721959 linkinden elektronik formu doldurmaları; firma logosu, firma yetkilisinin fotoğrafı ve araç fotoğrafını (Sektör raporunda yayınlanmak üzere yüksek çözünürlüklü) formun en sonunda kısma yükleyerek en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar formu ulaştırmaları rica olunur.

8 Aralık 2023 tarihine kadar bildirimde bulunmayan üyelerin bilgileri, Derneğimizin kayıtlarında mevcut olan veriler ve görsel malzemeler KVKK hükümleri doğrultusunda Sektör Raporu’nda yer alacaktır.

Ayrıca basılacak olan Sektör Raporu’nda üyelerimiz, mevcut bilgilerinin yanı sıra, ilan verme yoluyla firmalarını detaylı olarak tanıtma imkânı bulabileceklerdir. İlan miktarı sınırlı sayıda olduğu için ilan vermek isteyen üyelerimizin en geç 23 Aralık 2023 tarihine kadar irtibata geçmeleri önem arz etmektedir.

Raporda bulunacak firma bilgilerini kaydetmek İçin linki tıklayınız: https://form.jotform.com/221783451721959

Raporda bulunacak firma bilgileri İçin: elvan.takar@und.org.tr, 212 359 26 00 Dahili: 214
İlan vermek İçin: hatice.hacisalihoglu@und.org.tr ; 212 359 26 00 Dahili: 208