DEİK - Türkiye-Tacikistan Yuvarlak Masa Toplantısı, 16 Ocak 2023 - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /DEİK - TÜRKİYE-TACİKİSTAN YUVARLAK MASA TOPLANTISI, 16 OCAK 2023
DEİK - TÜRKİYE-TACİKİSTAN YUVARLAK MASA TOPLANTISI, 16 OCAK 2023
A+A-
DEİK -  Türkiye-Tacikistan Yuvarlak Masa Toplantısı,  16 Ocak 2023

Türkiye-Tacikistan arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla faaliyetlerini sürdüren DEİK Türkiye-Tacikistan İş Konseyi, iki taraflı ilişkileri canlı tutmak, Tacikistan’da iş yapmak isteyen Türk firmalarına ilk kaynaktan bilgi sağlamak amacıyla Tacikistan’dan her düzeyde heyetler ile iş insanlarımızı buluşturacak organizasyonlar yapmaktadır.

Bu bağlamda, 16 Ocak 2023, Pazartesi günü 11:00-12:30 saatleri arasında DEİK ofisinde, Tacikistan Ticaret ve Sanayi Odası, Tajinvest, Yatırımlar ve Devlet Mülk Yönetimi yetkilileri ve Tacikistan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Ashrafjon Gulov’un yanı sıra farklı sektörlerde faaliyet gösteren Tacik firma yetkililerinin katılımıyla “Tacikistan Yuvarlak Masa Toplantısı’’nın gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Anılan toplantı çerçevesinde katılımcılara Tacikistan hakkında genel bilgi aktarımının yanı sıra, Türk iş çevrelerinin ilgisini çekebilecek iş ve yatırım olanakları hakkında somut bilgi paylaşımı ve karşılıklı olarak soruların cevaplanması öngörülmektedir. Tacikistan’dan gelecek heyet listesi kayıt yaptıranlara bilahare iletilecektir.

Toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin bağlantıda yer alan online kayıt formunu en geç 13 Ocak 2023, Cuma günü saat 12:00’ye kadar doldurmaları gerekmektedir

Kayıt Formu https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1534/19557
Program : TIKLAYIN

DEİK Adres: Huzur Mahallesi, Azerbaycan Caddesi Skyland Sky Office No:4, B Blok Kat: 21, Seyrantepe-İstanbul

Detaylı Bilgi: Tuğba Bal Bahar, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü,

Tel: 0212 339 50 55, e-posta: tbal@deik.org.tr