DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi 21.Ortak Toplantısı, 30 Temmuz 2021'de Gerçekleştirilecek - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /DEİK/TÜRKİYE-RUSYA İŞ KONSEYİ 21.ORTAK TOPLANTISI, 30 TEMMUZ 2021'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
DEİK/TÜRKİYE-RUSYA İŞ KONSEYİ 21.ORTAK TOPLANTISI, 30 TEMMUZ 2021'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
A+A-

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan Derneğimize gelen bilgilendirmeye göre; Türkiye-Rusya Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) Eş Başkanı T.C. Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un KEK 17. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Rusya ziyareti kapsamında, 30 Temmuz 2021, Cuma günü Moskova’da DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi 21. Ortak Toplantısının düzenlenmesi planlanmaktadır.

Sayın Ticaret Bakanımız ve Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Sayın Aleksandr Novak’ın teşrifleri ile gerçekleştirilecek etkinliğimize katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 19 Temmuz 2021, Pazartesi günü saat 12:00’ye kadar bağlantısından kayıt oluşturmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için:

Tuğba Bal Bahar, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü

E-posta: tbal@deik.org.tr

Tel.: +90 212 339 5055

Katılım Koşulları:

• Başvuru formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önem arz etmektedir.

Uçak biletleri, konaklama ve Moskova’da şehir içi ulaşım katılımcılar tarafından münferiden temin edilecek olup, toplantının gerçekleştirileceği yer ve program bilgisi kayıt formunu doldurmuş olan katılımcılarımıza bilahare iletilecektir.

• Rusya’ya seyahat edecek hususi ve umuma mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Ülkeye seyahatlerde uçuştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu PCR testi (kare kodlu) yazıcı çıktısının ibraz edilmesi zorunludur. Test raporunun İngilizce veya Rusça düzenlenmiş olması gerekmektedir.