30 Kasım’da Macaristan İkili Görüşmeler Etkinliği Gerçekleştirilecektir - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /30 KASIM’DA MACARİSTAN İKİLİ GÖRÜŞMELER ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR
30 KASIM’DA MACARİSTAN İKİLİ GÖRÜŞMELER ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR
A+A-
30 Kasım’da Macaristan İkili Görüşmeler Etkinliği Gerçekleştirilecektir

İstanbul Sanayi Odası tarafından Derneğimize iletilen bilgilendirmeye istinaden,

İstanbul Sanayi Odası ve Macaristan Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile, 30 Kasım 2022 Çarşamba günü 14:00-17:00 saatleri arasında Odakule Meclis Salonu'nda, Macar firmaların Türkiye ziyareti kapsamında Macar İş Forumu ve İkili Görüşmeler Etkinliği organize edilecektir.
Türkiye'nin AB'deki en önemli destekçilerinden olan Macaristan, yabancı yatırımcılara çok kapsamlı teşvikler ve finansman imkanları sağlarken, Türk yatırımcılar ve tedarikçiler için önemli yatırım ve ticaret fırsatları sunmaktadır. Macaristan ile ticaretimizin %90'ını sanayi ürünleri oluşturmakta olup makine ve aksamları, elektronik ekipmanı, motorlu taşıtlar önde gelen ürünler arasında yer almaktadır. Orta Avrupa'da bölgesel bir merkez konumunda bulunan Macaristan, Almanya gibi ikili ticaretimizin yüksek olduğu büyük pazarlara yakınlığı ile öne çıkmaktadır.

Aşağıda etkinlik programı ve ekte ikili görüşmelere katılacak Macar firmaların iş birliği talepleri sunulmaktadır. Tanıtım toplantısı ve ikili görüşmelere katılmak isteyen firmalarımızın aşağıda formu detaylı şekilde doldurarak 28 Kasım 2022 tarihine kadar osaricay@iso.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, görüşme dili İngilizcedir.

Etkinlik programı:
13:50 - 14:00 Kayıt
14:00 - 14:30 Açılış Konuşmaları
14:30 - 15:00 Sunumlar /Türkiye'de İş ve Yatırım Ortamı
15.00 - 17:00 Firmalar arası ikili görüşmeler

Macar Firma Bilgileri ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

Üyelerimize önemle duyurulur.