25. SIL Barcelona Lojistik Fuarı Milli Katılım Organizasyonu Hakkında - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /ÖNEMLİ DUYURULAR
  • /25. SIL BARCELONA LOJİSTİK FUARI MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU HAKKINDA
25. SIL BARCELONA LOJİSTİK FUARI MİLLİ KATILIM ORGANİZASYONU HAKKINDA
A+A-

7-9 Haziran 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde lojistik ve taşımacılık hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “25. SIL Barcelona Lojistik Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu Ticaret Bakanlığı'ndan onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda ilk kez Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir.

25. SIL Barcelona Lojistik Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, standard stand konstrüksiyonu (güvenlik, hostes ve tercümanlık hariç), genel tanıtım giderleri, sigorta ve kayıt ücretlerini içeren toplam katılım bedeli katılımcı firma sayısının netleşmesini takiben belirlenecek olup bu aşamada 1.000 Euro ön avans bedeli talep edilmektedir. Ticaret Bakanlığı'nın “5448 Sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar” uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri ile ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masrafları üzerinden ödenecek destek oranının ise %60 olması öngörülmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Hizmet İhracatçıları Birliği organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden HİB üyelerini https://forms.gle/1d4PpfGXpQLnok6g6 linkinde yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliği'nin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 1.000 Euro fuar katılım avans tutarının yatırıldığına dair dekontun en geç 20 Aralık 2022 Salı günü saat 17:30'a kadar Birliğimize (e-posta: murat.kahveciler@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/1d4PpfGXpQLnok6g6

Banka Hesap Bilgileri:
Hizmet İhracatçıları Birliği
Vakıfbank
Güneşli Şubesi
IBAN (EUR) TR290001500158048016860365
(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB SIL Barcelona Fuar Ödemesi” yazılabilir.)