IRU Tepe Yöneticisi Ödülü Başvuruları Uzatıldı / 22 Şubat 2019 - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /DÜNYADAN HABERLER
  • /IRU TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURULARI UZATILDI / 22 ŞUBAT 2019
IRU TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ BAŞVURULARI UZATILDI / 22 ŞUBAT 2019
A+A-
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici Ödülleri” için başvuruları yoğun istek üzerine uzatıldı.

Sadece üyelerimizin katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekmektedir. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalı; başvuran yöneticilerin meslektaşlarına, IRU üyesi olan derneğine karşı vefakâr tutum takınmış olması ve kendilerinin ve çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak önemli bilgi birikimi elde etmesini sağlamış olmaları gerekmektedir.


Tüm adaylar son başvuru tarihi olan 22 Şubat 2019 tarihine kadar aşağıda yer alan hususlara dikkat ederek başvurularını UND’ye iletmelidir.


ÖNEMLİ UYARI:
  • Ödüle "sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi" aday gösterilebilir.
  • Ödül kriterlerinin TAMAMINA, EKSİKSİZ şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı Derneğimize gönderilmelidir.
  • Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” verilmektedir.
  • Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabilmektedir.

Yukarıdaki kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında “Üyelik Belgeleri, Aidat Makbuzları, Üyelik Sözleşmeleri, Şirketin son faaliyet raporu, yöneticilerin ÜDY belgeleri, eğitim sertifikaları, diplomaları, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgeler, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgeleri elektronik ortamda yüklenmesi gerekmektedir.

Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, medyanın da katılımıyla ödülünü alacaktır.

Sektörümüzün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçladığımız bu ödüle başvurularınızı bekliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

IRU Başvuru Şartları