İstanbul Üniversitesi Lojistik Bölümü 17. Dönem Mezunlarını Verdi

11.06.2019

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 11 Haziran 2019 Salı günü saat 11.00’de Üniversitenin Avcılar Kampüsünde gerçekleştirildi.

Törende, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Abdullah Okumuş, UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel ve Mezun öğrencileri temsilen Metin Tahmaz’ın konuşmalarının ardından Diploma Dağıtımı Törenine geçildi.

UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel yeni mezun öğrencilere yaptığı konuşma da öğrencilerin meşakkatli ve bir o kadar zor olan eğitimlerini tamamlayarak, bugün Türkiye’nin en güçlü Üniversitelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesinden mezun olmalarının sevincini paylaştığı için gururlu olduğunu belirtti. 
Diploma dağıtım merasiminin ardından yemin merasimi gerçekleşerek kepler coşkuyla havaya fırlatıldı. Yemin merasiminde hep bir ağızdan söz verildi : “İ.Ü. Ulaştırma ve Lojistik fakültesinden aldığım bu diplomanın bana kazandırdığı hak ve yetkileri;  Hukuka, kanunlara, iş ve meslek ilkelerine uygun olarak kullanacağıma, hak, adalet ve doğruluktan ayrılmayacağıma, namusum ve şerefim üzerine yemin ederim”

Öğrencilerin,  Akademisyenlerin ve ailelerin tüm heyecanı ve coşkusuyla katılım sağladığı diploma töreninde Uluslararası Nakliyeciler Derneği ve UND Eğitim Merkezi olarak yanlarında olmak ve bu güzel süreci paylaşmak çok gurur vericiydi. 

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında mezun 75 öğrenciye sektöre hoş geldin diyor ve meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.