I. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansına Davetlisiniz!

23.05.2019

18 Haziran 2019 tarihinde İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ile Uluslararası Nakliyeciler Derneği ortaklığında "I. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Konferansı" bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Bu konferansın amacı; bilim dünyasındaki değerli araştırmacıları ortak bir anlayış etrafında birleştirerek, özelikle karayolu taşımacılığındaki faaliyetlerin ülkemizdeki sorunlarına yönelik çözüm arayışının bir parçası haline getirmektir. Deneğimiz öncülüğünde gerçekleştirilecek konferansta, bilim dünyası ve lojistik sektörü yan yana getirilerek, yaşanılan sorunlara ve gelişmelere yönelik sektörle oluşturulabilecek işbirliklerinin arttırılması hedeflemektedir. Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarında farklı disiplinlerde çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve sektör katılımcıları konferansımıza katkı sağlayabilecektir.

Konferansımızda, sektörün önde gelen temsilcileriyle bu alanlarda çalışmalarını derinleştiren akademisyenleri bir araya getirmek, hem akademik dünyaya hem de bu alanda eğitim gören yüksek lisans ve doktora öğrencilerine yönelik literatür oluşturmak hedeflenmektedir. Yazım dili Türkçe ve İngilizce olan konferansta sunulan bildirilerin özetleri E-ISBN ile elektronik kitap olarak; tam metinler arasından belirlenen çalışmalar ise hakem sürecinden geçirildikten sonra Journal of Transportation and Logistics (UND Özel Sayısı) dergisinde makale olarak yayımlanacaktır.

Yurtdışından araştırmacıların da katılım sağlayacağı konferansımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Konferansa ile ilgili detaylı bilgiye http://icrt.ulk.ist/2019/  linkinden ulaşılabilir.

Dinleyici Kaydı için; Lütfen Tıklayınız

Konuşmacı Kaydı için; Lütfen Tıklayınız
 

 

Üyelerimizin, sektör temsilcilerimizin ve lojistik alanında akademik çalışmalar yapan bilim insanlarının katılımlarını önemle rica ederiz.