Avrasya Güzergahında Çalışma Grubu Başkan ve Yardımcıları Belli Oldu!

07.03.2018

Rusya ve BDT ülkeleri Çalışma grubumuz 06 Mart 2018 tarihinde bir araya geldi. Çalışma Grubu Başkan ve Başkan Yardımcısı seçimlerinin gerçekleştirildiği toplantıda, Çalışma Grubu tarafından Başkan Murat Gümüşlüol (Logitrans), Başkan Yardımcıları ise Gökhan Kavak (Kavak) ve Onur Ercan (Troyka) olarak seçildi. Çalışma Grubu olarak, önceki Çalışma Grubu Başkanımız Kadir Kuş’a (Özkuş) şimdiye kadar gerçekleştirdiği özverili çalışmaları ve emeği için teşekkür eder, yeni görev alan Başkan ve Başkan Yardımcılarımıza başarılar dileriz.
 
Rusya ve BDT güzergahında akaryakıt kartı sağlayıcısı arayışımız çerçevesinde akaryakıt kartı satışı gerçekleştiren firma yetkilileri ile bir araya gelindi. Çalışma Grubumuz akaryakıt kartı sağlayıcı şirkete beklentilerini iletti. Bir diğer konuğumuz ise UND çözüm ortağı “BDO - Denet Yeminli Mali Müşavirliği Anonim Şirketi” yetkilileriydi.  BDO tarafından gerçekleştirilen sunum ile istihdam teşvikleri ve yüksek kazanç sağlayabilecek nakden iade sistemleri Çalışma Grubumuza ayrıntılı bir şekilde aktarıldı. Çalışma Grubu üyelerimizin finansal durumunun ve evraklarının finansal röntgenini çekerek, firmaların gerçekleştirdikleri istihdam doğrultusunda devletten alacakları nakit iadeler hakkını üyelerimize bildirecek, firmalar sadece iade kazanmaları durumunda BDO firmasına hizmet ödemesi yapacaklar. BDO yetkililerine aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

Çalışma Grubumuzun diğer gündemleri ise 2017 ve 2018 yılı taşıma istatistiklerinin incelenmesi, 12 Nisan 2018 tarihinde Çalışma Grubumuza ziyarete gelecek Rus Hukuk Danışmanlık şirketine gündemlerimizi ve sorularımızı oluşturmaktı.  
 
Çalışma Grubu toplantısına; Gökhan Kavak (Kavak), Onur Gül (Gülsan), Sevim Soylu (UNO), Onur Ercan (Troyka), Murat Gümüşlüol (Logitrans), Mehmet Küçükzeyrek (Yardımcılar), Sefa Civelek (Düzce), İcra Kurulu Üyesi Alpdoğan Kahraman (UND) ve Uzman Berkalp Kaya (UND) katılım sağlamıştır.
 
BDO - Denet Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş
 
Dr. Cahit EVCİL
0 530 325 21 05

cahit.evcil@bdo.com.tr
 
Bilal YAZICI
0 532 382 97 35

bilal.yazici@bdo.com.tr
 
Hatice ÖZSOY
0 538 949 60 86

hatice.ozsoy@bdo.com.tr