Araç ve Treyler Takip Sistemi

Sektörümüzde çalıştırılan treyler araçların ve beraberinde taşınan müşterilere ait yüklerin takibinin güvenilir sistemler ve kaliteli hizmet ile yapılabilmesi amacıyla Derneğimiz, “Treyler Takip Sistemleri” sektöründe lider firmalardan biri olan Mobiltrust firması ile işbirliği protokolü imzalamış ve Mobiltrust firmasını çözüm ortakları arasına eklemiştir.
 
Kendi başına bile yüksek maliyetlere sahip olan Treyler’ler, içlerindeki yüklerle beraber milyon dolar tutarında değerli eşya/yük taşıyabilmektedirler. İşin gereği zaman zaman herhangi bir depolama alanı, ro-ro, tren ya da müşterilerine treylerleri bırakan firmalar bu süreç içersinde treylerlerin durumu hakkında tamamen bilgisiz kalmaktadır. Özellikle çekiciden ayrılan treylerlerin yeniden bir başka çekiciye bağlanana kadar uzaktan takibi mümkün olamamakta ve yüklerini takip etmek isteyen müşterilere sağlıklı yanıtlar verilememektedir.
 
Diğer yandan, günümüz ekonomisinde müşteriler, direkt olarak ürünlerini izlemek ve programlama yapabilmek amacı ile taşımacılık firmalarından “Treyler Takip Sistemi” talebinde bulunabilmektedir.
 
Sektörümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen “Treyler Takip Sistemleri”  konusunda hizmet sunan MOBILTRUST, 2006 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren yurt içi ve yurt dışında tüm mühendislik ve tasarımı kendisine ait  100.000 den fazla mobil veri, konum izleme cihazları, aksesuarları ve M2Mtrack web tabanlı yazılım platformunu tamamen Milli ve Yerli teknoloji ile üreten  AR-GE ve yazılım firmasıdır.
 
%100 Yerli üretim olan Mobiltrust “Treyler Takip Sistemleri” hem taşımacılık firmalarının treylerlerini takip edebilmesini hem de müşterilerine ait yüklerin takip edilebilme taleplerine karşılık vermektedir.


- 15 Aya kadar uzatılabilen Batarya Ömrü,
- IP65 Koruyucu Kutu özelliği ile; Toz, Vibrasyon, Darbe ve Suya dayanıklı yapısı,
- Mıknatıslı kutu sistemi ile soft montaj imkânı,
- Web ve Mobil uygulamalar ile kesintisiz ve canlı izleme,
- Extra hiçbir bağlantı şartı olmadan, Çekicinin treylere bağlanması ile şarj olma özelliği ve
- 81 İlde Teknik Destek imkanları ile siz değerli UND üyelerinin hizmetindedir.
 
UND ve MOBILTRUST arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, UND & MOBILTRUST işbirliği ile sunulan hizmetlerden faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.
 
Mobiltust – UND İşbirliği Kapsamında “Teyler Takip Sistemleri” Hizmetlerinden Sorumlu Kişi ve irtibat Bilgileri:
 
Mehmet Gençay
Satış Pazarlama Müdürü
E-mail:
m.gencay@mobiltrust.com
Ofis Telefon: 0216 380 60 60
Cep Telefonu: 0530 150 94 42