Rusya, Kazakistan ve BDT Ülkeleri Çalışma Grubu Toplantısı Ankara’da Gerçekleştirildi

29.03.2013

Bir önceki alınan çalışma grubu kararı doğrultusunda Rusya, Kazakistan ve BDT Ülkeleri Çalışma Grubumuz Ankara’da 25 Mart 2013 tarihinde toplanmıştır.
 
Çalışma grubumuzun ana gündem maddesi gerçekleştirilecek olan Geçiş Belgeleri Dağıtım Esasları toplantısı öncesi Çalışma Grubumuzun önerilerinin toplanması idi.
 
Ayrıca 15 Nisan 2013 tarihinde gerçekleştirilecek, iki ülke nakliyecilerini bir araya getirerek işbirliklerini güçlendirmek amacıyla Almata’da gerçekleştirilecek olan UND-KAZATO toplantısı çalışma grubumuzda bir kez daha değerlendirildi.
 
Toplantı sonrasında, Çalışma Grubu Başkanımız Sevim Soylu, Başkan Yardımcımız Serkan Başbilen, UND Ankara Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Demir, UND Ankara Temsilcisi Necla Albayrak ve Uzman Alpdoğan Kahraman, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Sekreteri ve Türk-Kazak Dostluk Grubu Başkanı Sayın Haluk İpek’e Çalışma Grubunu temsilen ziyarette bulunmuştur.
 
Bir sonraki çalışma grubumuzun UND-KAZATO toplantısı öncesi Almata’da ve sonraki toplantımızın da Zonguldak’ta gerçekleştirilmesi hususunda karara varılmıştır.
 
Toplantımıza Sevim Soylu (UNO), Serkan Başbilen (Supet), Muzaffer Başbilen (Özbaşak Nakliyat), Ali Kuş (Özkuş Nakliyat), Emin Dablan (Şah), Orhan İşçi (Hasanoğulları), Musa Çelikcan (Hasanoğulları), Kubilay Kuyucu (Transtim), Adem Başbilen (Supet), İbrahim Aba (Aba Lojistik), Gökhan Kutlu (Trans Kutlu), Engin Yeniköylü (Logi Trans), Mustafa Acar (SMA Lojistik), İmdat Başbilen (Başbilen Nakliyat), Orhan Armut (Transtim Nakliyat), Talay Tufan (Yug Lojistics), Murat Karataş (Yardımcılar), Selen Alptekin (Yardımcılar), Yusuf Yaşin (Başkent), Uğur Demir (Uğur Nakliyat)  katılım sağlamıştır.

Rusya-Kazakistan-BDT Ülkeleri Çalışma Grubu
       Uluslararası Nakliyeciler Derneği - Çalışma Grubu Dosyası
       Konu Sorumlusu ve İletişim Bilgileri:

       Alpdoğan Kahraman - 0212 359 26 00 - 311

Dosyalar

25.03.2013 - Toplantı Tutanağı