Rusya, Kazakistan ve BDT Ülkeleri Çalışma Grubu Başkanlığında Devir Teslim

01.03.2013

Rusya, Kazakistan ve  BDT Ülkeleri Çalışma grubumuz 25.02.2013 tarihinde Dernek Merkezimizde bir araya geldi.
 
Ufuk Cengizoğlu’nun Çalışma Grubu Başkanlığı süresini doldurmasıyla beraber, Sevim Soylu Başkanlık görevini devir almıştır.
 
Toplantımızda Başkan Yardımcısı seçimi de gerçekleştirilmiş, Serkan Başbilen oy çokluğuyla Rusya, Kazakistan ve BDT ülkeleri Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir.
 
Toplantımızda ayrıca ana gündem maddeleri olan Rusya ve Kazakistan geçiş belgeleri, Nisan ayında gerçekleşecek UND – KAZATO toplantısı, Ukrayna SMAP’ın kapatılması ve sektörümüzle ilgili gelişmeler üzerinde detaylı olarak görüşülmüştür.
 
Yeni çalışma grubu başkanımızın önerisi doğrultusunda 2013 yılında en az 3 toplantının İstanbul dışında gerçekleştirilmesi hususunda karara varılmış, bu doğrultuda ilk çalışma grubu toplantımızın Ankara’da gerçekleştirilmesi kararı alınmıştır.
 
Bu vesile ile Sayın Ufuk Cengizoğlu’na başkanlık görevi boyunca gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ve çalışma grubumuza verdiği emek için sektörümüz adına teşekkür ederiz.  
 
Çalışma Grubumuza Sevim Soylu(UNO), Talip Gülcan (Merve), Murat Karataş(Yardımcılar), Mustafa Acar(SMA-Lojistik), Orhan İşçi (Hasanoğulları), İbrahim Aba(Aba Lojistik), Talay Tufan(Yug Logistics), Ufuk Cengizoğlu(Asil), Fırat Başbilen(Başbilen), Nurhan Nazlı(Nazlı), Adem Başbilen (Supet), Mehmet Küçükzeyrek(Nalçacılar), Fevzi Çakmak(Plastnak), Oğuzhan Özben(Greeneks), İsmail Civelek(Düzce Nakliyat), Cihan Sünel(Logi Trans), Salim Hallaçoğlu(Salim Trans), Gökhan Kutlu(Trans Kutlu), Mehmet Sütçü(Sütçüler), Serkan Başbilen(Supet Nakliyat) katılım sağlamıştır.

Rusya-Kazakistan-BDT Ülkeleri Çalışma Grubu
(Çalışma Grubu ile ilgili detaylı bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz)