Yılın İlk Çalışma Grubu Toplantısı Gerçekleştirildi

31.01.2013

Rusya, Kazakistan ve BDT ülkeleri çalışma grubumuz 2013 yılının ilk çalışma grubu toplantısını 28.01.2013 tarihinde Dernek Merkezimizde gerçekleştirmiştir. Yoğun katılım olan ve farklı şehirden nakliyeci temsilcilerimizin de katıldığı çalışma grubumuzda ana gündem maddeleri olan Kazakistan geçiş belgeleri ve Rusya dönüş yükleri hususları detaylı görüşülmüştür.
 
Kazakistan geçiş belgeleri ve muadil Dernek ile gerçekleştirilecek girişimler konusunda yol haritası belirlenmiştir.
 
Bir sonraki toplantımızda Çalışma Grubu Başkanı yardımcısı seçimi gerçekleştirilecektir.
 
Çalışma Grubu Başkanı Ufuk Cengizoğlu (ASİL) ve Başkan Yardımcısı Sevim Soylu (UNO)’nun yönettiği toplantıya, Nagihan Soylu (UNO), İbrahim Aba (Aba Lojistik), Serkan Başbilen (Supet Nakliyat), Murat Karataş, Selen Alptekin (Yardımcılar), Yusuf Yaşin (Başkent), Talay Tufan, Serhat Batur (Yug Logistics), Ali Kuş (Özkuş), İsmail Civelek (Düzce), İhsan Turhan (Demiral Nakliyat), Hüseyin Sandıkçı (Karadeniz),  Mehmet Sütçü (Sütçüler), Salim Hallaçoğlu (Salim), Oğuzhan Özben (Greeneks), Selim Yazıcı (Nazar) katılım sağlamıştır.

Çalışma Grubu ile ilgili dosyalara ulaşmak için; Ana Sayfa > Çalışma Grupları > Güzergah Çalışma Grupları > Rusya-Kazakistan-BDT Ülkeleri Çalışma Grubu