Araç Takip Hizmetleri - Uluslararası Nakliyeciler Derneği
  • ANASAYFA
  • /HİZMETLERİMİZ
  • /ARAÇ TAKİP HİZMETLERİ
ARAÇ TAKİP HİZMETLERİ

UND & FleetGO İşbirliği; Dijital Takograf Yönetimi, Araç Takip ve Filo Yönetim Hizmetlerinde Akıllı Çözümler Sunuyor

Uluslararası Lojistik firmalarına, dijital takograf yönetimi, araç takip ve filo yönetim hizmetleri sunan FleetGO firması ile Derneğimiz arasında işbirliği sözleşmesi imzalanmıştır.

Uluslararası lojistik sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan FleetGO, iş ortaklarına akıllı filo yönetimi avantajı sağlayan bir teknoloji şirketidir. Başta lojistik şirketlerinin en önemli ihtiyacı olan dijital takograf yönetimi olmak üzere; sürücü ve filo performansı, araç takip sistemi, yakıt ve ısı takibi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Akıllı algoritmalar ve iş zekası uygulamaları ile bütün araç tipleri için akıllı çözümler geliştiren FleetGO, Avrupa’nın en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biridir. 2010 yılında Hollanda’da kurulan FleetGO’nun, Almanya, İngiltere ve Türkiye’de yerleşik ofisleri bulunmaktadır.

Çevreye duyarlı sürüş çözümleri, akıllı ve kapsamlı bir iş modeli geliştiren FleetGO; global pazardaki tecrübesini Türkiye’deki iş ortaklarının filo yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmaktadır.

UND ile FleetGo arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, FleetGo tarafından üyelerimize sunulan araç takip ve filo yönetim hizmetlerinden faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.

FleetGO hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz

Ertan Can :0536 742 8130 (Satış ve iş geliştirme) 
Songül Yıldız: 0531 892 3547 (Müşteri ilişkileri)
www.fleetgo.com.tr