Vize Hizmetleri20 yılı aşkın süredir vize hizmeti veren UND, sektörün taleplerini göz önünde bulundurarak gün geçtikçe hizmetlerini genişletmekte ve hizmet verdiği ülke sayısını arttırmaktadır. Ayrıca, Anadolu illerinde bulunan üyelerinden gelen talepleri de değerlendirerek 2004 yılının başından bu yana Ankara Ofisimiz ve İzmir Ofisimiz de vize hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Serktörümüzün maliyetlerini düşürmek amacı ile İstanbul, Ankara ve İzmir vize ofislerinden ücretsiz kargo hizmeti başlatılmıştır. Bu hizmet ile UND'ye iletilen vize evrakları için gereken işlemler tarafımızdan gerçekleştirilmekte ve işlemi tamamlanan pasaportlar adresinize teslim edilmektedir.

UND Vize Ofisi ayrıca, ülkelere göre vize istatistikleri hazırlamakta ve yabancı diplomatik temsilciliklerin vize uygulamaları konusundaki her türlü bilgilendirmeyi üyelerine sirküler, bültenler ve UND web sayfası üzerinden yapmaktadır.

Vizelerinizi, en hızlı ve en uygun fiyata temin edebilmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ofislerimize ulaşabilirsiniz.

UND Vize Ofisi İstanbul      
Tel: 0212 217 57 41
 

UND Vize Ofisi İzmir                                                                 
Tel: 0232 463 44 56