Akaryakıt Hizmetleri | Uluslararası Nakliyeciler Derneği

Akaryakıt Hizmetleri

UND’den Sektöre Yeni Bir Hizmet Daha!Bilindiği üzere Derneğimiz, sektör maliyetlerini düşürmek ve üyelerine daha çeşitli avantajlar sunmak amacıyla, hizmetlerine bir yenisini daha eklemiş ve Avrupa’nın en büyük akaryakıt kart şirketi olan DKV Türkiye ve DKV Euroservice ile bir işbirliği protokolü imzalamıştır.

Nakliyecilik sektöründe 75 yılı aşkın tecrübesiyle akaryakıt hizmeti veren DKV Euro Service, Avrupa’da 42 ülkede 54,000 noktadaki istasyon ağıyla Avrupa’nın en büyük kart şirketidir.

DKV Euro-Service’in ana amacı, müşterilerinin en uygun akaryakıt fiyatlarından yararlanmasını sağlayarak, bekleme sürelerini azaltarak sorunsuz olarak lojistik işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

Müşteriler, DKV Akaryakıt kartı ile marka farkı gözetmeksizin akaryakıt ve madeni yağı geniş istasyon ağlarından temin edebildikleri gibi aynı zamanda tüm Avrupa’da otoban,köprü,tünel geçişlerinde ve çeşitli feribot hatlarında nakit kullanmadan yararlanabilmektedir.

Tüm bunların yanında DKV, 24 saat arıza destek hattıyla hizmet vererek müşterilerinin gecikme ve iş kayıplarını önlemeyi amaçlamaktadır. Ayrıca arızalı araçlar için sağlanan kamyon, çekici,otobüs ve otomobil kiralama servisiyle müşterilerine hareket kabiliyeti ve filo esnekliği sağlamaktadır.

DKV Euro Service websitesi aracılığıyla, müşteriler en uygun güncel akaryakıt fiyatlarını görüntüleyebilir, Almanya ve Avusturya’da otoban ücretlerine çevrimiçi göz atabilir ayrıca http://www.dkv-euroservice.com.tr/ adresinde yer alan güvenli müşteri alanında, ileriye dönük tüm raporlara ulaşabilmenin yanında güzergâh planı yapma imkânına sahip olurlar.

DKV ile çalışmanın avantajlarından bazıları;
  • Avrupa’nın tamamında aracın sefer sırasındaki tüm masraflarını nakit kullanmadan ödeme olanağı
  • Tüm önemli rotalar üzerindeki stratejik noktalarda indirimli akaryakıt tedarik olanağı
  • Tüm Avrupa’da feribot ve tünel ödemelerini DKV kart ile yapabilme ayrıcalığı
  • Tüm hizmetlerin tek bir faturada, kart no, plaka ve ülkeler bazında ayrıştırılarak sunumu, masrafların kontrolü,
  • Ayda iki kez size özel fatura tanzimi
  • Tüm Avrupa yollarında Yol Yardım, Tamir Bakım ve Nakit Ödeme Hizmetleri
  • Tüm Avrupa’da 24 saat içinde, trafik cezası, belge cezası ödeme hizmetleri
  • DKV Kart Servis noktalarında, araç temizliği, lastik tedariki, bakım hizmetleri
  • Online-hizmetler ile kart işlemlerinizi önceden görme ve istisna raporları alma imkanı

Güncel Akaryakıt Fiyatlarını görüntülemek için; LÜTFEN TIKLAYINIZ
.
(ilgili sayfanın nasıl kullanılacağına dair hazırlamış olduğumuz kısa video tanıtımını izlemek isterseniz www.und.org.tr/video/dkv.flv bağlantısını tıklayabilirsiniz.) (sağ tıklayıp ''Hedefi Farklı Kaydet'' yapabilirsiniz).

DKV Kart’a nasıl sahip olabileceğiniz ve diğer avantajlardan nasıl
faydalanabileceğinizi öğrenmek için;

DKV Satış Yöneticisi
Kerem Perçin | kerem.percin@dkv-euroservice.com
Tel: 0216 468 28 13