HİB 2018 Yılı Hizmet İhracatı Ödülüne Başvurdunuz mu?

12.09.2019

Oluşturduğu katma değer ve yarattığı istihdam olanakları ile ülkemizin en önemli sektörlerinin başında gelen hizmet sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlarımızı başarılarından dolayı onurlandırmak gayesiyle Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından "HİB 2018 Yılı Hizmet İhracatı Ödül Töreni" düzenlenecektir.
 
Hizmet İhracatçıları Birliğince düzenlenecek “HİB 2018 Yılı Hizmet İhracatı Ödül Töreni”ne yönelik başvurular
http://www.hib.org.tr  internet sitesi üzerinden alınmaya başlamış olup, buna ilişkin başvuru formu ve detaylar Hizmet İhracatçıları Birliği http://www.hib.org.tr/Haber/30/hib-2018-yili-hizmet-ihracati-odul-toreni-basvurulari  bağlantısında yer almaktadır.
 
Söz konusu organizasyona Hizmet İhracatçıları Birliği üyesi hizmet ihracatçısı firmalar katılabilecek olup, Yeminli Mali Müşavir onaylı belge ile ihracat beyan usulüne göre yürütülecek olan başvuru ve değerlendirme sürecinde hizmet sektörlerinde ihracat gerçekleştiren firmalar 2018 yılında gerçekleştirdikleri hizmet ihracatı ile sıralanarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.
 
Bahse konu etkinlik kapsamındaki başvurular, yukarıda yer alan başvuru formu üzerinden 15 Ekim 2019 tarihine kadar alınacaktır.