Bosna-Hersek Yatırımlar ve İşbirliği Günü, 17 Haziran 2019

11.06.2019

17 Haziran 2019 tarihinde, İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde Bosna Hersek’te yatırım ve işbirliği olanaklarının değerlendirilmesini hedefleyen bir işbirliği programı olarak Bosna- Hersek Yatırımlar ve İşbirliği Günü gerçekleştirilecektir.

İTO ve Bosna Hersek Dış Yatırımları Geliştirme Ajansı (FIPA) Koordinasyonu; üst düzey yetkililerin iştiraki ve işadamlarının katılımıyla düzenlenecek toplantı kapsamında yatırımlar, projeler, ihracat teşvikleri sunumlarının yanı sıra çeşitli sektörlerden ikili işbirliği toplantıları da düzenlenecektir.

Program kapsamında Bosna Hersek’ten turizm, emlak, metal işleme, enerji, yatırım danışmanlığı, tarım-gıda, et, kereste işleme, inşaat, deri, tekstil sektörü firma temsilcilerinin /proje sahiplerinin katılımı beklenmektedir. Firma temsilcilerinin yanı sıra Bosna Hersek Yatırımı Geliştirme Ajansı yetkilileri ve Bosna-Hersek’te hâlihazırda başarılı Türk firmaları da program akışında yer alacaklardır.


İstanbul Ticaret Odası'nda düzenlenecek Bosna Hersek Yatırımlar ve İşbirliği Programı’na katılım için 14 Haziran 2019 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda yer verilen irtibat bilgileri üzerinden iletişim kurulması, ve aşağıda yer alan kayıt formunun doldurularak iletilmesi gerekmektedir.
 
Katılımcı Bosna Hersek Firmaları Listesi
Toplantı Programı
 
İletişim: İstanbul Ticaret Odası
İlgili kişi: Fatih Fakic
E-posta:
uluslararasi@ito.org.tr
Telefon: 212 455 64 21-14

 
Bosna Hersek Yatırım ve İşbirliği Günü, Firma Görüşmeleri Kayıt Formu:
 
Katılımcı firma adı/ünvanı:
Sektör:
Yetkili adı/ünvanı:
Görüşme yapmak istenen Bosna Hersek firma adları: