DEİK Heyetinin Rusya Federasyonu Tula Bölgesi Ziyareti

02.05.2019

DEİK tarafından Derneğimize gelen bilgilendirmede; Rusya ve Türkiye arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi ve derinleştirilmesi amacıyla faaliyetlerini sürdüren Türkiye-Rusya İş Konseyi, ilişkileri çeşitlendirmek ve canlı tutmak, Rusya’da iş yapmak isteyen Türk firmalarına ilk kaynaktan bilgi sağlamak amacıyla Rusya Federasyonu’nun (RF) çeşitli bölgelerine heyet ziyaretleri organize etmeye devam etmektedir. Bu çerçevede, 21 – 24 Mayıs 2019 tarihleri arasında Tula Bölgesi’ne özel sektör heyeti ziyaretinin düzenlenmesi planlanmaktadır.
 
Bu bağlamda, anılan ziyarete katılmayı arzu eden öncelikle turizm otelcilik, inşaat müteahhitlik, tarım, seracılık, gıda üretimi, perakende ve toptan satış alanlarında faaliyet gösteren firma temsilcilerinin, 7 Mayıs 2019, Salı günü saat 12:00’ye kadar
https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/922/12852 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları, ayrıca katılım durumlarına göre Paket Program veya Yerinden Katılım bedelini kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir. 
 
Rusya’ya seyahat edecek hususi ve umuma mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Rusya vizesi olmayan katılımcıların ivedilikle vize başvurularını tamamlamaları önem arz etmektedir.
 
Üyelerimizin bilgisine önemle sunulur.
 
Katılım koşulları ve resmi davet metni için tıklayınız
Taslak program için tıklayınız