TİM ve DEİK "Fas (Kazablanka) İş İnsanları Heyeti" Organizasyonu

17.12.2018

TİM ve DEİK organizasyonu ile 14-17 Ocak 2019 tarihleri arasında Fas Krallığı’na yönelik bir iş insanları heyeti düzenlenecek olup, Kazablanka şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
 
Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete otomotiv, otomotiv yan sanayi, hava taşıtları aksamları, demir-çelik ve demir veya çelikten eşya, beyaz eşya, mineral yağlar, makinalar, mekanik cihazlar ve aksamları, kablolar, transformatörler, plastik ve mamulleri, inorganik kimyasallar, hububat, sentetik ve suni devamsız lifler, hayvansal ve bitkisel yağlar, eczacılık ürünleri, tekstil ve hazır giyim, sofra ve mutfak ürünleri, mobilya kağıt orman ürünleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.
 
Bu çerçevede, azami 35 katılımcıdan oluşacak bahse konu heyete son başvuru tarihi 21 Aralık 2018 Cuma günü mesai bitimi olup, bu tarihe kadar
https://bit.ly/2Rxn60o internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunun doldurulmuş ve ilgili katılım ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir.
 
Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti 5.900-TL’dir. Bu tutarın TİM’in aşağıda belirtilen TL hesabına yatırılması ve ödeme dekontunun
bestecoskuner@tim.org.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.
 
Yapılan başvurular, ödeme dekontları TİM’e ulaştıktan sonra kesinleşmektedir. Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

Üyelerimizin bilgisine önemle sunulur.

Taslak Program için TIKLAYIN