T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Katılımı ile Macaristan-Türkiye İş Forumu 9 Ekim 2018 Tarihinde Budapeşte'de Gerçekleştirilecek

08.10.2018

T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında, DEİK/Türkiye-Macaristan İş Konseyi ve Macaristan Ulusal Ticaret Ajansı’nın (MNKH) işbirliği ile “Macaristan-Türkiye İş Forumu”nun 9 Ekim 2018 tarihinde Marriot Hotel Budapeşte’de düzenleneceği bildirilmektedir.
 
2004 yılında AB’ye tam üye olan Macaristan’ın Avrupa Birliği üyeleri arasında en hızlı büyüyen ülkelerden biri haline gelmiştir, tarihi ve kültürel bağlarımızın çok güçlü olduğu Macaristan ile ilişkilerimizin stratejik iş birliği seviyesine çıkmıştır ve Macaristan’ın ‘Doğuya açılım’ politikası kapsamında, ülkemiz ile Macaristan arasındaki ikili ticaret hacmi hızla artmaktadır.
 
Bahse konu İş Forumu’na katılmak isteyen firma temsilcilerinin 8 Ekim 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (etanriverdi@deik.org.tr) katılımlarını bildirmeleri ve 750 TL olan İş Forumu’na katılım bedelini aşağıda belirtilen DEİK’e ait hesap numaralarına yatırmış olmaları gerekmektedir.
 
Ayrıca, uçak ve diğer hizmetlerin katılımcılar tarafından organize edileceği ve Macaristan’ın Schengen vizesi talep etmekte olduğu hatırlatırız.
 
Hesap Adı : Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Banka : T.İŞ BANKASI BEYOĞLU
(1011) IBAN : TR93 0006 4000 0011 0111 7014 98 (TL) 


PROGRAM