2018 Yılının Son "Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı" Sınavına Girmek İçin Bu Fırsatı Kaçırmayın!

02.10.2018

Bu senenin son sınavı için "Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı" olmak isteyen adaylara büyük fırsat! Eğitimlerde %30 indirimle UND Eğitim Merkezine 8 Ekim 2018 tarihine kadar kayıt yaptırabilirsiniz. 

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olmak isteyenlerin Fen (Fizik, kimya, biyoloji, istatistik, matematik) ve Mühendislik alanlarında lisans mezunu olmaları veya tehlikeli madde ve güvenlik programı/bölümü ön lisans mezunu olma şartı bulunmaktadır.

Ulaştırma Bakanlığı Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi almış ve alması gereken firmalardan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurma zorunluluğunu 01 Temmuz 2015 tarihinde başlamıştır.

20 bini aşkın Tehlikeli Madde Faaliyet belgeli kuruluş olmasına rağmen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı sertifikasına hak kazanan adayların sayısı 6 bini bulmamıştır.
 

TMGD sertifikasına sahip olduğunuzda;  Yetki Belgesi olan bir firmada tam zamanlı istihdam edilerek toplam 8 firmaya danışmanlık edebilir veya Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi sahibi bir firmanın tam zamanlı çalışanı olarak en fazla 5 şubesine danışmanlık verilebilirsiniz. 
 
SRC5 Temel +Tanker Eğitimi 
23 Ekim 2018 
Bu yılın son sınavı için son eğitim Programı 23 Ekim 2018 başlayacaktır. 
SRC5 belge bitimine 1 yıl ve daha süre kalan adaylar için %50 indirimle Yenileme eğitimi fırsatı! 
Adaylar 15 Ekim 2018 tarihine kadar kayıt yaptırabilirsiniz.