Geleceğin Lojistiği Zirvesi 19 Eylül 2018 Çarşamba Günü İstanbul'da - UTİKAD

07.09.2018

UTİKAD, "Geleceğe nasıl uyum sağlarım? Geleceğin getireceği fırsatlar ve tehditler neler? Oyunda kalmaya nasıl devam ederim? e-Dünya'ya hazır mıyım?" gibi soruların yanıtlarına yeni bakış açısı kazandıracak Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ni 19 Eylül 2018 Çarşamba günü Elite World Europe Otel'de düzenliyor.

Hızla gelişen teknoloji, önümüzde yeni ufuklar açmaya devam ediyor. e-Ticaret ile hayatımıza giren ve Endüstri 4.0 ile iş yapış şekillerimizde köklü değişiklikler yaratacak değişim süreci ile adım adım e-dünya'ya doğru gidiyoruz. Peki bu yolculuk için ne kadar donanımlısınız? Endüstri 4.0, Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği, Blockchain, İnovasyon gibi kavramları hayatınıza ne kadar entegre edebildiniz?

Firmanız ve siz, e-dünyanın bir parçası olmaya hazır mısınız?

Tedarik zinciri yönetenlerden üreticilere, ithalat ve ihracat firmalarından dış ticaret firmalarına kadar birçok farklı sektörden temsilcinin bir araya geleceği Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde e-dünyada sektörleri bekleyen yeni iş modelleri ve iş yapış şekilleri değerlendirilecek.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde katılımcılar iki sıra dışı ana konuşmacı ile buluşacak. Futurist-Ekonomist Ufuk Tarhan, ‘Gelecek İle Gelenler’ başlıklı konuşması ile profesyonel ve özel yaşamı belirleyecek gelecek senaryolarını anlatacak. Blockchain üzerine sıra dışı ve iddialı saptamaları ile dikkat çeken Tarhan, reel sektörler ve lojistik sektörünün geleceğine dair öngörülerini de katılımcılara sunacak.

Endüstri 4.0’ı Türkiye’ye anlatan kişi Ali Rıza Ersoy da özellikle profesyonel hayatlarda etkisi fazlasıyla hissedilmeye başlanan Endüstri 4.0’ın lojistiğe etkilerini katılımcılarla paylaşacak. ION Akademi Kurucusu Ali Rıza Ersoy, ‘Değişimi Yakala: Endüstri 4.0’ başlıklı konuşması ile sektörlere yön verecek eğilimleri ortaya koyacak.

Uluslararası yük platformu Trans.Eu’nun “Ana Sponsor” olarak destek verdiği Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde lojistik sektörünün dev isimlerinden Turkish Cargo “Altın Sponsor”, dünyanın en büyük ticaret odalarından biri olan İstanbul Ticaret Odası (İTO) ise “Gümüş Sponsor” olarak yer alıyor.

UTİKAD; gelecek planlarıyla ilgili önemli ipuçları paylaşmak, profesyonel hayata dair farklı senaryolara hazırlamak, yeni bakış açıları sunmak amacıyla birçok farklı sektörden temsilcileri Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne davet ediyor.

Zirve sitesine https://www.utikadzirve.org/ adresinden ulaşabilir, online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Sosyal hesaplarından zirveyi takip edebilirsiniz.

Linkedin:utikadzirve Twitter:@UtikadZirve Instagram:utikadzirve Facebook:utikadzirve2018

Bu sıra dışı ve fark yaratacak zirve hakkında detaylı bilgi almak için UTİKAD Kurumsal İletişim Müdürü Nilgün Tahmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri:
E-Posta: nilgun.tahmaz@utikad.org.tr   
Telefon: 0212 663 62 61 Dah: 115
 
Siz de geleceğin lojistiğinde yerinizi şimdiden ayırtın!