Gaziantep Üyeleri İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

30.05.2018

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Gaziantep üyeleri TOBBUND’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
TOBBUND’nin ev sahipliğinde 28 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilen iftar yemeğine bölge nakliyecilerinin yanı sıra Gaziantep Milletvekili sayın Nejat Koçer, Ulaştırma ve Gümrük bölge Müdürleri katılım göster.
 
Akşam yemeğinde konuşma yapana Çetin Nuhoğlu bölge üyeleri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, dedelerin babaların yaptığı işi artık gençlerin torunların yaptığı bu vefa duygusunun kendisinde büyük bir mutluluk yarattığını ifade ederek Gaziantep’te bu yeni jenerasyonla bir arada olmanın gurur verdiğini ifade etti. Eximbank kredilerine de değinen Nuhoğlu nakliyecilere yönelik yeni planlamaların yapıldığı ve daha avantajlı krediler için dernek olarak çalışmalar yaptıklarını anlattı. Nuhoğlu ayrıca Kota davası kazanımlarından bahsederek “Macar davasını kazanmakla aslında Bulgaristan’ı, Romanya’yı, Avusturya’yı ve Yunanistan’ı da çözdük kabul ediyoruz bunu da çok yakında göreceğiz” dedi.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu yaptığı konuşmada iftar yemeğine katılan Gaziantep Milletvekili Sayın Nejat Koçer’e sektörün sorunlarının çözümü için verdiği destek ve hizmetlerden dolayın teşekkür etti.