UND, ARKAS SİGORTA İLE SİGORTA MALİYETLERİNİ AZALTACAK

28.03.2018

UND ve ARKAS Sigorta, sektörün sigorta yükünü azaltmak, firmaların doğru ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaşmalarını sağlamak için işbirliği yaptı.

UND, sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan sigorta hizmetlerine, doğru şekilde ulaşılmasını sağlamak ve üyelerini yüksek sigorta maliyetlerinin korumak için,  ARKAS Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi ile işbirliği yaptı. İş birliği anlaşması UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve ARKAS Sigorta Genel Müdürü Özlen Çetinel tarafından imzalandı. Lojistik sektöründeki uzmanlığı ile tanınan ARKAS Sigorta, UND üyelerinin sigorta hizmetlerine kolay ve uygun maliyetle ulaşmalarına sağlarken, gerçek ihtiyaçları belirlemek ve doğru sigorta poliçeleri oluşturmak içi danışmanlık hizmeti de verecek.

1 Nisan 2018 tarihinden itibaren başlayacak yeni çözüm ortaklığı ile ARKAS Sigorta, İzmir Merkez olmak üzere 8 farklı ilde (İstanbul, Ankara, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Denizli) bulunan şubeleri ile tüm sigorta branşlarında UND üyelerinin sigorta alanındaki ihtiyaçlarını karşılayacak.

Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan ARKAS Sigorta Genel Müdürü Özlen Çetinel UND üyesi firmaların yurt genelinde ihtiyaç duyduğu sigorta ürünlerini doğru fiyat ve teminatlarla sunmayı amaçladıklarını ve talep edilmesi halinde risk analizi ve değerlendirmelerin yanı sıra danışmanlık hizmeti de vereceklerini belirtti.

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu yapılan işbirliğinin sektöre büyük avantaj sağlayacağını ifade ederek, “Hasar yönetiminde firma temsilcilerine ve kaza durumlarında sürücülere sunulacak 7/24 desteğin yanı sıra, sektörün sigorta ihtiyaçlarının en doğru fiyat ve teminatlar çerçevesinde karşılanması amacıyla başlatılan yeni işbirliğinin üyelerimizin hizmetine sunar sektörümüz için hayırlı olmasını dileriz” dedi.ARKAS Sigorta Hizmetleri için bölgelere göre müşteri temsilcileri

 
İzmir Ofis iletişim: Mistral Ofis Binası Çınarlı Mahallesi, Ankara Asfaltı Caddesi No:15 Kat:11 Konak / İzmir
info@arkassigorta.com.tr
www.arkassigorta.com.tr / www.undsigorta.com
 
İstanbul Ofis iletişim: Kasap Sokak Arkas Binası No: 2/3 Esentepe / İstanbul

info@arkassigorta.com.tr
www.arkassigorta.com.tr / www.undsigorta.com
 
Onur Namlı (Satış Müdürü/0530 969 92 58)
Murat Çetin (İstanbul-Trabzon, Samsun/0533 626 09 59)
Barış Nazif Polat (İzmir-Manisa/0530 239 08 12)
Selçuk Köken (Denizli-Eskişehir-Ankara-Antalya/0530 239 13 78)
Necmettin Özkardeş (Mersin-Hatay-Konya-Kayseri/0532 706 34 36)
Mesut Adem Kayabaş (Gaziantep/0535 107 97 92)
Burcu Yavru Öztürk (Bursa/0530 035 35 12)