Geçiş Belgesi Dağıtım Esasları Yönergesi Görüş Talebi ve Toplantı Daveti

26.02.2018

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Derneğimize iletilen bilgilendirmeye göre; Geçiş Belgesi Dağıtım Esasları Yönergesi Toplantısının gerçekleştirileceği bildirilmekte ve Yönergeye ilişkin sektör görüşleri talep edilmektedir.

Geçiş Belgesi Dağıtım Esasları Yönergesi ile ilgili mevcut sorunları görüşmek ve Bakanlığa iletilecek Derneğimiz görüşlerini oluşturabilmek amacıyla 05 Mart 2018 Pazartesi günü saat 14:00'de Derneğimiz merkezinde bir çalışma grubu toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantıya üyelerimiz davetlidir. (katılım teyitlerinin kadir.cirkin@und.org.tr adresine iletilmesini rica ederiz.)
 
Aşağıda bağlantısı yer alan “Görüş Bildirim Formu” aracılığı ile Yönergeye ilişkin değişiklik talepleri Pazartesi gününe kadar toplanmaya devam edecek olup iletilen görüşler Çalışma Grubu Toplantımızda gündem maddesi olarak alınacaktır. Gelen görüşleri içeren Bilgi Notumuz toplantı öncesinde katılımcılar ile paylaşılacaktır. Bu nedenle, aşağıdaki bağlantı üzerinden görüşlerin paylaşılması önem arz etmektedir.

Görüş Bildirim Formu; LÜTFEN TIKLAYINIZ