IRU Tepe Yöneticisi Ödülleri Başvuruları Başladı

17.01.2018

Sayın Üyemiz,
 
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından son iki yıldır düzenlenen “IRU Karayolu Taşımacılığı Tepe Yöneticileri” Ödül Sürecinin üçüncüsü için başvurular başlamıştır.
 
Sadece Üyelerimizin katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülün ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı elde etmek için geniş bir mesleki tecrübenin, ahlaki niteliklerin ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekmektedir. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek yönetim başarıları arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalı; başvuran yöneticilerin meslektaşlarına, IRU üyesi olan derneğine karşı vefakâr tutum takınmış olması ve kendilerinin ve çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak önemli bilgi birikimi elde etmesini sağlamış olmaları gerekmektedir.
 
Son başvuru tarihi olan 31 Ocak 2018 tarihine kadar UND’ye gönderilmesi zorunlu olan başvurularda dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:BAŞVURU LİNKİ:  https://form.jotform.com/80162579407965
 
ÖNEMLİ UYARI:
1- Ödüle "sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi" aday gösterilebilir.
2- Ödül kriterlerinin TAMAMINA, EKSİKSİZ şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı Derneğimize gönderilmelidir.
3- Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” verilmektedir.
4- Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabilmektedir.


Başvuru linki üzerinden, : Yukarıdaki kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında “Üyelik Belgeleri, Aidat Makbuzları, Üyelik Sözleşmeleri, Şirketin son faaliyet raporu, yöneticilerin ÜDY belgeleri, eğitim sertifikaları, diplomaları, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgeler, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgeleri elektronik ortalmda yüklenmesi gerekmektedir.


Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, medyanın da katılımıyla ödülünü alacaktır.
  
Sektörümüzün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçladığımız bu ödüle başvurularınızı bekliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

IRU Başvuru Şartları