İstanbul Ekonomi Zirvesi, '4.0 Sanayi Devrimi Dijital Dünya' Temasıyla Yapıldı

27.12.2017

İstanbul Ekonomi Zirvesi, ’4.0 Sanayi Devrimi Dijital Dünya’ temasıyla Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi.
İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen İstanbul Ekonomi Zirvesine iş dünyası yoğun ilgi gösterdi. Türkiye'ye yatırım yapan ülkelerin büyükelçileri ve yabancı şirketler, iş adamları ve kadınları, yenilikçi şirketlerin üst düzey yöneticileri, genç girişimciler ve şirket patronları ve CEO'larının katılımcı ve konuşmacı olduğu zirvede büyüyen dijitalin farklı sektörlere yansımaları, iş ve sosyal hayatımızdaki rolü; bankacılık ve finans, iletişim ve dijital teknoloji, inşaat, gıda, enerji ve turizm ve Lojistik konular ele alındı.

UND İcra Kurulu Başkanı Fatih Şener’in konuşmacı olarak katıldığı zirvede Şener, lojistik sektörünü ve Endüstri 4.0’a entegrasyonunu konusundaki son gelişmeler, Lojistik sektöründe 4.0 algısı ve mevcut durum tespiti hakkında bilgi verdi.

Zirvenin sonunda ise Türkiye'nin alanındaki en başarılı markalarının ödüllendirildiği “İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni"ni ile ödüller sahiplerini buldu. UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu TIRSAN markası ile İstanbul Altın Değerler ödülüne layık görüldü.