Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası 6-9 Aralık 2017

01.12.2017

Ülkemizde inovasyon kavramının yerleşmesine ve gelişmesine büyük katkı sağlayan, inovasyon denilince ilk akla gelen etkinlik “Türkiye İnovasyon Haftası” 2017 yılı itibariyle “BORN GLOBAL” (Doğuştan Küresel) kimliğini de bünyesine dahil ederek “TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASI” olarak sizlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl 60.000 ziyaretçiye ulaşan;  31 yabancı toplam 201 davetli konuşmacının ağırlandığı; 200 üzerinde kurumun katılımı ile gerçekleşen etkinlik bu yıl da, inovasyon ve girişimcilik dünyasının birbirinden değerli isimleri yer alacak.

6-9 Aralık 2017 tarihleri arasında TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik bu yıl, inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getiriyor. Dünya’dan ve Türkiye’den sanayicileri, akademisyenleri, üniversite öğrencilerini, teknoloji liderlerini, girişimcileri, melek yatırımcıları, sivil toplum kuruluşları ile AR-GE ve bilim teknoloji merkezlerini aynı çatı altında toplayarak Türkiye’nin gündemini değiştirecek konu ve konuşmacıları ziyaretçi ve katılımcıları buluşturmaya hazırlanıyor.
 
Etkinlik ücretsiz olup katılım için online kayıt zorunludur 
http://registration.turkiyeinovasyonhaftasi.com

Ayrıntı Program için
https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/