8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara'da Yapılacak | Uluslararası Nakliyeciler Derneği

8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara'da Yapılacak

09.11.2017

"8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi" , Karayolu trafik güvenliğine katkı sağlanması amacıyla, üretici, uygulayıcı ve bilim insanlarının çalışmalarının ve tecrübelerinin karşılıklı olarak paylaşılacağı bir ortamın oluşturulması için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı), Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı,  Milli Eğitim Bakanlığı (Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü), Türkiye Belediyeler Birliği ve TŞOF işbirliğinde ve destekleyici kuruluşun katkılarıyla, 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezinde düzenlenecek.
 
Sekizincisi gerçekleştirilecek olan Trafik Güvenliği Sempozyumunda tüm birey ve kurumları yakından ilgilendiren “Trafikte Can Güvenliği” konusunda yaratılacak çözümlere katkı sağlamaya, herkesi sorumlu davranmaya ve harekete geçmeye davet ediyoruz.
 
Ayrıntılı bilgi için : 
http://www.karayolutrafiksempozyumu.org/