Dijital Takograf ve AETR Konvansiyonu Bilgilendirme Semineri / 7 Kasım Salı

27.10.2017

Yurt içinde ve yurtdışında taşımacılık yapan sürücülerimizin en fazla cezayı takograf kayıtları incelendiğinde yediği hepimizce bilinen bir gerçektir.
 
Sürücülerin, tamamlayacakları seferleri önceden hesaplayabilmek, çalışma sürelerine ilişkin kuralları takip ederek hem kendi hem de taşıdıkları malların güvenliğini sağlamaları büyük önem taşımaktadır.
 
Firma sahiplerinin ise, sürüş ve dinlenme saatlerini önceden hesaplayarak maksimum performans ile seferleri planlamaları kendi şirketlerinin verimliliği açısından son derece önemli bir husustur.
 
Yurt içinde ve yurtdışında taşımacılık yapan sürücülerin takograf cezaları almasını önlemek sürüş ve dinlenme saatlerini uygun ayarlanmasını sağlamak gibi önemli bilgilerin paylaşıldığı Dijital Takograf ve AETR Konvansiyonu Bilgilendirme Semineri 7 Kasım Salı günü yapılacaktır.
 
“Yeni AETR Kuralları ve Takograf Kayıtlarının Saklama Süreleri”
 
AETR sözleşmesi ile son değişikliklerle yürürlükte olan sözleşmenin karşılaştırılması, takograf kayıtlarının ibraz zorunluluğu, günlük, haftalık, aylık araç kullanma süreleri, kayıtların saklama süreleri, dinlenme ve sürüş zamanlarındaki yeni değişiklikler, verilerin depolanması ve kart bilgilerinin geriye dönük sorgu süresi gibi çok değerli bilgilerin paylaşılacağı seminere kaydınızı yaptırmakta gecikmeyin.  
 
 
Detaylı bilgi ve kayıt için Eğitim Merkezimizle irtibata geçiniz.
0212-217-5741