Sigorta

 


Sektörümüzün sigorta sorunlarını başta kamu otoriteleri ile olmak üzere en üst düzeyde gündeme taşıyan UND, söz konusu sorunlara yönelik çözüm yollarının tespitinde ve hayata geçirilmesinde de aktif çalışmalar yürütmektedir.
 
Bu kapsamda, sektörümüzün önemli girdi ve maliyet unsurları arasında yer alan sigorta hizmetlerinde UND, üyelerinin doğru ürünü doğru fiyatla daha kolay temin edebilmesi amacıyla sektöre hizmet veren sigorta acentelerinden Yıldırım Analiz Sigorta Acentesi ile işbirliği anlaşması imzalamıştır.
 
Yeni çözüm ortaklığı ile Yıldırım Analiz, tüm sigorta branşlarında üyelerimizin sigorta alanındaki ihtiyaçlarının en etkin şekilde karşılanmasını sağlamak üzere çalışmalarını yürütecektir. Derneğimiz üyesi firmaların yurt genelinde ihtiyaç duyduğu sigorta ürünlerinin doğru fiyat ve teminatlar ile sunulması ve talep edilmesi halinde risk analizi ve değerlendirmelerin yapılması ve danışmanlık hizmetinin de sunulmasını sağlayacaktır.  
 
Sektörümüzün sigorta ihtiyaçlarının en doğru fiyat ve teminatlar çerçevesinde karşılanması amacıyla başlatılan yeni işbirliğimizi üyelerimizin hizmetine sunar sektörümüz için hayırlı olmasını dileriz.
 
Yıldırım Analiz Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
İrtibat Kişisi: Ömür Şeker
Tel        : 444 22 89 
Fax      : 0216 471 89 00
Gsm    : 0532 636 48 96
E-mail  : 
und@yildirimanaliz.com.tr
www.yildirimanaliz.com.tr
Adres  : Mecidiye Mahallesi, Fatih Bulvarı
No      : 434, Sultanbeyli - İstanbul