Türkiye – Belarus İş Forumu, 28 – 29 Temmuz 2016, Minsk

27.06.2016

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 – 29 Temmuz 2016 tarihlerinde yapacağı Belarus resmi ziyareti kapsamında, 29 Temmuz 2016 tarihinde Minsk’te Türkiye – Belarus İş Forumu gerçekleştirilecektir. 

Bu vesileyle düzenlenecek olan Minsk çalışma ziyareti ve İş Forumu’na otomotiv sanayii, makine imalatı, tekstil ve hazır giyim, inşaat ve inşaat malzemeleri üretimi, bankacılık ve finans, turizm, ağaç işleme ve mobilya üretimi, tarım ve gıda sanayii öncelikli olmak üzere, birçok sektörden şirket ve kurumlarımızın katılımı önem taşımaktadır. 

Bahse konu ziyaret programına iştirak etmek isteyen şirket ve kurum temsilcilerinin 19 Temmuz 2016, Salı günü saat 18:00’e kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/220/7060 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları ve 1.400 Avro tutarında katılım bedelini başvuru formunda belirtilen hesaba yatırıldığını gösteren banka dekontunu, katılımcının pasaportunun resimli sayfa fotokopisi ve JPEG formatında yüksek çözünürlüklü bir fotograf ile birlikte DEİK’e (İlgili: Elnur Osmanov, E-posta: eosmanov@deik.org.tr, Tel: 0212 339 50 67) iletmeleri gerekmektedir.  

Seyahat özel uçakla gerçekleştirilecek olup, İstanbul – Minsk – İstanbul uçuşu, konaklama, transferler, tercüme hizmetleri ve diğer toplantı giderleri katılım bedeline dahildir. 

Ziyaret programı ekte yer almaktadır. Türkiye – Belarus İş Forumu’nun ayrıntılı programı katılacak şirket ve kurum temsilcilerine ayrıca iletilecektir. 

Üyelerimizin bilgilerine önemle duyurulur.
 

EK-1: Taslak Program (1 sayfa)
EK-2: Belarus Ekonomi Notu (3 sayfa)

Dosyalar

Taslak Program Belarus Ekonomi Bilgi Notu