Afrika İş Konseyleri İçin Aday Anket Formu - DEİK

06.04.2016


DEİK/Türkiye-Afrika İş Konseyleri çatısı altında hali hazırda 30 İş Konseyi bulunmaktadır. (Angola, Benin, Cezayir, Cibuti, Çad, Ekvator Ginesi, Etiyopya, Fas, Fildişi Sahili, Gambiya, Gana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Kamerun, Kenya, Kongo Cumhuriyeti, Libya, Mali, Mısır, Moritanya, Morityus, Mozambik, Nijer, Nijerya, Ruanda, Senegal, Somali, Sudan, Tanzanya, Tunus, Uganda

T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından yürütülen Afrika ile ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi stratejisi kapsamında Türkiye ticaretinde Afrika ülkelerinin payının artırılmasında özel sektörün daha etkin rol alabilmesi için 14 ülke ile (Burkina Faso, Botsvana, Burundi, Eritre, Gabon, Gine, Gine-Bissau, Güney Sudan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Madagaskar, Namibya, Yeşil Burun, Zambiya, Zimbabve) daha İş Konseyi tesisi için potansiyel talebi tespit etmek üzere anket çalışması yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen ülkeler ile ilgilenen üyelerimizin, 22 Nisan 2016 Cuma gününe kadar
http://portal.deik.org.tr/Anket/177 bağlantısında yer alan anket formunu doldurmaları ve fotoğraflı özgeçmişlerini africa@deik.org.tr e-posta adresine iletmeleri önemle rica ederiz.