Yakıt Güvenlik Sistemi | Uluslararası Nakliyeciler Derneği

Yakıt Güvenlik Sistemi

Derneğimiz, sektörün en büyük maliyet unsuru olan akaryakıt konusundaki kayıpları azaltmak yoluyla akaryakıt maliyetlerini düşürebilmek için “yakıt güvenlik sistemleri” üreticisi Eren Otomotiv ile işbirliği sözleşmesi imzalamıştır. 

Eren Otomotiv kendi üretimi olan Yakıt Güvenlik Sistemi ürünleri ile her tür ticari araçtaki motorin tüketimini koruma altına alarak sadece aracın yakmış olduğu oranlar dâhilinde motorin sarfiyatı gerçekleşmesini sağlamakta, akaryakıt tüketimine ilişkin suistimalleri yakıt güvenlik sistemi ürünleri ile ortadan kaldırmaktadır. Eren Otomotiv, sunmuş olduğu çözümler ile motorinin geçtiği tüm noktaları kapatarak yakıtın dışarı çıkmasını engellenme ve bu yolla dışarıdan yapılacak tüm hırsızlıkları önleme garantisi vaat etmektedir.

Anlaşma ile üyelerimiz, filolarındaki araçların yakıt depoları için ayrıcalıklı fiyatlar ile Eren Otomotiv’in geliştirmiş olduğu Yakıt Güvenlik Sistemine sahip olabileceklerdir.

Eren Otomotiv ve Yakıt Güvenlik Sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 
Firma        Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenliği ve Koruma Sistemleri A.Ş
Adres         İOSB Demirciler sanayi sitesi C-5 Blok No:257 - 258 Başakşehir İstanbul
Telefon      +90 212 567 29 43
Fax             +90 212 567 29 44
Web           www.erenteknikotomotiv.com.tr
                    www.yakitguvenligi.com
Mail            info@yakitguvenligi.com