Finansal Raporlama Hizmeti

    
UND-Enigma İşbirliği Anlaşması ile Ticari Finansal Riskleriniz Kontrol Altında 

Derneğimiz, üyelerimizin ticari faaliyetlerinde karşılaştıkları riskleri daha iyi yönetebilmeleri amacıyla dünyada kredi sorgulaması ve kredi bürosu sektöründe 25 yıldır hizmet veren ve sektörünün öncü kurumları arasında yer alan Credit Info’nun Türkiye temsilcisi Enigma Analiz ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Enigma Analiz kişi ve kuruluşlar arasındaki sosyal ve ticari ilişkileri şeffaf hale getirme hedefine yönelik hizmetler sunuyor., Şirketlerin ticaret yaptığı kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliği ve risk ölçümlemelerini yapan Enigma Analiz, aynı zamanda şirket personelinin iş yaşamına etki edebilecek finansal güvenilirlik ve risk analizi açısından özellikli durumlarını da muvafakat koşulu ile paylaşabiliyor. Böylelikle tacirler gerek iş yaptıkları yurtiçi ve yurtdışı firmalar gerekse de personelleri ile ilgili risklerini etkin şekilde yönetebilmelerine olanak sağlanıyor.

Bununla birlikte Enigma Analiz, 248 ülke genelinde tüzel kişilerin global güncel kredi bilgileri, mali tabloları ve ciro bilgileri, güncel iflas durumu, ödenmemiş borç bilgileri, hukuki bilgileri, iletişim bilgileri, faaliyet konuları, sermaye ve ortaklık yapıları, sermaye taahhütleri, çalışan sayıları ve ticari faaliyetlerine ilişkin bilgilere de ilgili ülke kanunları çerçevesinde ulaşabiliyor. Üyelerimiz bu hizmet ile de yurtdışında iş yaptıkları firmaların yukarıda bahsi geçen bilgilerine ve Enigma Analiz tarafından yapılan analizine online olarak ulaşabilecekler.

Anlaşma ile üyelerimiz Enigma Analiz online sorgulama sistemine ücretsiz üye olabilecek; bir adet bireysel raporlama hizmeti ve bir adet online uluslararası 1. bölge raporlama hizmetini ücretsiz, 1 adet yurtdışı 2. bölge raporlama hizmetini ise %50 indirimli olarak alabilecekler. Ayrıca üyelerimiz, işbirliği kapsamında Enigma Analiz ürünlerine özel fiyatlar ile ulaşabilme olanağına sahip olacaklar.

Enigma Analiz tarafından sunulan hizmetlere ilişkin detaylı bilgilere, aşağıda bulunan iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ünvan
Adres
Web
E-Posta
Telefon


GSM
Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.
Ahi Evran Caddesi Ata Center No:9/184 Maslak İstanbul
http://www.enigmaanaliz.com
info@enigmaanaliz.com
+90 212 276 99 76
+90 850 2010 112
+90 850 2010 118 
+90 533 167 03 80